Hakkımızda

Zara Demir Çelik 2004 yılında Adem Kaygusuz ve Kenan Macit tarafından Demir Çelik ürünleri satışını ve işlemesini yapmak amacıyla Bayrampaşa / İstanbul’da hizmete başlamıştır. Zara Demir Çelik kuruluşundan bu yana müşteri memnuniyetini ön planda tutarak  talaşlı imalat sanayisinde kullanılmakta olan, özellikle Vasıflı Çelik ve Takım Çelikler  ürünlerinin tedarikçiliğini yaparak müşterilerine hizmet vermektedir.

Zara Demir Çelik olarak gerek kendi ithalatımız olan, gerekse bayiliğini yaptığımız demir çelik ürünlerinde, zengin ürün çeşitliliği ve güçlü stoğumuzla küçük ve büyük ölçekli makina ve kalıp imalatçılarına talep ettikleri ölçülerde titizlikle kesim yapıp teslim ediyoruz. İstanbul'daki firmalara malzemelerini kapılarına kadar teslim etmekteyiz. Aynı zamanda firmamızın bünyesinde 2014 yılında kurulmuş olan temizleme-taşlama atölyemizle müşterilerimizin çeliklerini işlenebilir hale getirmekteyiz.

Vasıflı Çelik ürünleri ;  Sıcak İş Takım Çelikleri, Soğuk İş Takım Çelikleri, Plastik  Takım Çelikleri, Yüksek  Hız Çelikleri, Otomat Çelikleri, İmalat Çelikleri, CK 45 İmalat Çelikleri, Islah Çelikleri, Semente Çelikleri,Transmisyon Milleri, Soğuk Çekme Lamalar, Çelik Çekeme Borular gibi ürün gruplarının istenilen ölçü ve ebatlarda kesiminin yanı sıra Temizleme ve Taslamasını yaparak hizmet vermektedir.

Temizleme ve Taşlama; Zara Demir Çelik 2014 yılından itibaren  yaklaşık 200 m2’lik yeni bir yatırım yaparak Borwerk, Freze ve Taşlama makinalarının parkurunu kurarak satışını ve kesimini yapmış olduğu çelik ürün gruplarının müşterilerinin talepleri doğrultusunda temizlemesini ve taşlamasını yaparak hazır set halene getirilerek hizmet vermektedir. 

Hizmetlerimiz.

Neler Yapıyoruz?

Kesiyoruz.

  • Ürünlerinizi özenle kesiyoruz.
  • İstediğiniz ölçüde hazır hale getiriyoruz.


Ürünlerinizi temizliyoruz.

  • Ürünlerinizi frezeleme işlemiyle yüzeylerini temiz hale getiriyoruz.
  • Borwerk işlemiyle malzemelerinizin kenar yüzeylerini temiz hale getiriyoruz.
  • Ve son olarak taşlama işlemiyle ürünlerinizi işlenebilecek hale getiriyoruz.


Teslim ediyoruz.

  • Özenle hazırlanan ürünlerinizi zamanla yarışarak teslim ediyoruz.


Bizimle İletişime Geçin

1000'den fazla müşteri bize güveniyor. Şimdi onlara katılın ve işinizi büyütün.