Mesajımız

2004 yılından bugüne kadar kalkınmanın en önemli ayağının üretim olduğunun bilinci ile faaliyetlerimizi sürdürdük.

Kurulduğumuz günden itibaren hep daha iyisini yapma hedefi ile kendimizi geliştirdik, katma değeri yüksek ürünler satıp üretimi desteklemeye çalıştık ve branşımızda bunu başardık.

Zara Demir Çelik , ülkesine faydalı olmayı amaçlayan, istihdam yaratan, ülke ekonomisini destekleyen, Türkiye'deki ürün ihtiyacının çoğunun üretilmesini sağlamayı hedeflemektedir.

Bugün Zara Demir Çelik çelik ürünlerinin kesimi, hazırlanması ve teslim edilmesinde Türkiye'nin önde gelen firmaları arasında yer almaktadır.

Yaptığı tüm faaliyetlerini belirli ilke ve değerleri gözeterek yapan, üretim ve yatırım dışındaki sorumluluklarını ise eksiksiz yerinme getiren, misyonun bilincinde ve vizyon sahibi bir firmadır.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün manevi mirası akıl ve bilimdir, hedefi ise muasır medeniyettir ve biz O’nun göstermiş olduğu hedef doğrultusunda insana, teknolojiye, üretime belirlemiş olduğumuz değerler ve ilkeler çerçevesinde dört elle sarılarak kolektif bir ruh ve artan bir motivasyon ile yolumuza devam ediyoruz. Bugüne kadar yaptıklarımızı az buluyor daha fazlası için çalışıyoruz.
           
Adem KAYGUSUZ & Kenan MACİT
Genel Müdürler