Zara Demir Çelik


 
   

 
 
   

Hakkımızda

 

Zara Demir Çelik 2004 yılında Adem Kaygusuz ve Kenan Macit tarafında Demir Çelik ürünleri  satışını ve işlemesini yapmak amacıyla Bayrampaşa / İstanbul’da hizmete başlamıştır. Zara Demir Çelik kuruluşundan buyana müşteri memnuniyetini ön planda tutarak  talaşlı imalat sanayisinde kullanılmakta olan, özellikle Vasıflı Çelik ve Takım Çelikler  ürünlerinin tedarikçiliğini yaparak müşterilerine hizmet vermektedir.
Vasıflı Çelik ürünleri ;  Sıcak İş Takım Çelikleri, Soğuk İş Takım Çelikleri, Plastik  Takım Çelikleri, Yüksek  Hız Çelikleri, Otomat Çelikleri, İmalat Çelikleri, CK 45 İmalat Çelikleri, Islah Çelikleri, Semente Çelikleri,Transmisyon Milleri, Soğuk Çekme Lamalar, Çelik Çekeme Borular gibi ürün gruplarının istenilen ölçü ve ebatlarda kesiminin yanı sıra Temizleme ve Taslamasını yaparak hizmet vermektedir.
Temizleme ve Taşlama; Zara Demir Çelik 2014 yılından itibaren  yaklaşık 200 m2’lik yeni bir yatırım yaparak Borwek, Freze ve Taşlama makinalarının parkurunu kurarak satışını ve kesimini yapmış olduğu çelik ürün gruplarının müşterilerinin talepleri doğrultusunda temizlemesini ve taşlamasını yaparak hazır set halene getirilerek hizmet vermektedir.

 

 

 

  Yeni sitemiz yayındadır
  Sitemize hoşgeldiniz
   
   
   
   

İsim
E-Mail
Mesaj
Güvenlik Kodu

 


Merkez : Abdi İpekçi Cad. Hançer Sok. No : 56-57 Bayrampaşa / İST
Tel : 0212 493 25 58 Fax : 0212 493 25 59

 

Anasayfa Hakkımızda Ürünler Galeri Ağırlık Ölçüsü İletişim
Tüm hakları Zara Demir Çelik'e aittir